Termomasáže

Termo-akupresúrne masážne lôžko CERAGEM spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu.
Toto zariadenie pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, upokojuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie.

Účinky na telo

KRÍŽOVÁ OBLASŤ

Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi.

OBLASŤ KRČNÁ

Tlak nefritových valčekov vnútorného projektora uvoľňuje stuhlosť svalov v oblasti šije spôsobenú hodinami strávenými pred počítačom alebo pred televíznou obrazovkou.

BRUCHO

Trojbodové a deväťbodové projektory zľahka masírujú brušnú oblasť, a tým pomáhajú zmierniť bolesti brucha a odstraňujú kŕče.

NOHY

Infračervené žiarenie prenikajúce do kĺbov a svalov nôh zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.

Východné liečebné metódy

Akupresúrne masážne lôžko CERAGEM je výsledkom dlhoročnej práce vedcov, lekárov a konštruktérov. Základom lôžka je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód Ďalekého východu a technológie 21. storočia.

Epoxid-karbónový panel

Epoxid-karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie a zlepšenie krvného obehu).

Automatický režim

Môžete si dopriať príjemnú relaxačnú a ozdravujúcu procedúru, 40-minútový automatický program kombinuje klasickú masáž s blahodárnymi účinkami infračerveného tepla.

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenie má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus a nemá vedľajšie účinky.
Optimálne pôsobenie infračerveného žiarenia je zabezpečené vnútornými a vonkajšími projektormi a taktiež epoxid-karbónovými panelmi umiestnenými v hlavnom a v prídavnom matraci lôžka.

Vonkajšie projektory umožňujú prenikanie infračerveného žiarenia do všetkých častí ľudského tela.
Epoxid-karbónové panely umiestnené v hlavnom a v prídavnom matraci tiež generujú infračervené žiarenie, čím zvyšujú celkovú účinnosť pôsobenia masáže na celé telo vrátane končatín.

 Akupresúrne body na chrbte